Coraz nowocześniejsze rozwiązania technologiczne stosowane w kominkach sprawiają, że bez problemu można je obecnie podpiąć po wiele instalacji działających w domu. Nie inaczej jest w przypadku wkładów kominkowych z płaszczem wodnym, które często wykorzystywane są również w systemach centralnego ogrzewania oraz w podgrzewaczach ciepłej wody użytkowej. Co to oznacza dla przeciętnego użytkownika takich kominków? Tyle, że paląc w nim ogrzewamy nie tylko powietrze w domu, ale i wodę, która następnie wędruje do instalacji w domu i którą można wykorzystać do kąpieli lub prysznica.
Nic dziwnego, że wkłady kominkowe z płaszczem wodnym zyskują tak wielką popularnością. Nasza firma oferuje takie produkty pochodzące od renomowanych i docenianych w Polsce producentów: Arysto, Hajduk, Lechma, Unico, Atra, Kratki i Scan. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, pomocą w wyborze najlepszego kominka, jak i późniejszym montażem w domu klienta oraz podłączeniem do wspomnianych wyżej instalacji. Oferujemy jedynie sprawdzone produkty, które przeszły szereg wymagających i bardzo szczegółowych testów zapewniających bezpieczne użytkowanie oraz wysoką wydajność cieplną każdego urządzenia. Takie kominki to rozwiązanie dedykowane świadomym klientom, którzy chcą połączyć dwa praktyczne systemy w jednym urządzeniu grzewczym i nie przepłacać za montaż lub przebudowę dodatkowych instalacji w swoim domu.
Dostępne w naszej ofercie wkłady kominkowe z płaszczem wodnym charakteryzują się głównie dużą wytrzymałością i odpornością, bardzo małą awaryjnością (wskaźnik usterek jest jednym z najmniejszych na rynku) oraz możliwością dostosowania ich pod indywidualne wymogi klienta. Jeśli szukają Państwo wkładu kominkowego, którzy posłuży przez długie lata i sprawdzi się zarówno jako ogrzewanie domu oraz podgrzewacz do wody – nasze produkty z pewnością powinny Państwa zainteresować.

Zapraszamy na