W domach, w których palenie w kominku ma raczej charakter okazjonalny i bardziej estetyczny niż praktyczny (bo do właściwego ogrzewania wykorzystuje się inny system centralny), doskonałym rozwiązaniem będą wkłady kominkowe powietrzne. Są przede wszystkim tańsze od swoich odpowiedników, czyli kominków z płaszczem wodnym, łatwiejsze w montażu i cechują się ogromną różnorodnością wykonania i dekoracyjnych wykończeń.
Dzięki nowoczesnej strukturze kominki i wkłady kominkowe powietrzne zagościły już w dziesiątkach tysięcy polskich domów. Ich największą zaletą jest przede wszystkim uniwersalność, bowiem świetnie sprawdzą się i w małych, i w dużych pomieszczeniach, a przy tym mogą być montowane zarówno na parterach, jak i na wyższych kondygnacjach. Są również proste w montażu, nie wymagają instalacji kilku dodatkowych urządzeń; łatwo jest podpiąć pod system centralnego ogrzewania i mogą dzięki temu służyć jako dodatkowe źródło ciepła szczególnie w dużych domach, gdzie palenie węglem, olejem opałowym lub groszkiem albo pelletem okazuje się niewystarczające.
W swojej ofercie firmowej posiadamy cały szereg nowoczesnych kominków od producentów polskich i zagranicznych, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, starannością wykończeń oraz funkcjonalnością. Dzięki naszej dodatkowej usłudze – montażowi kominków – nie musicie się też Państwo martwić o instalację takiego kominka w domowych warunkach. Posiadamy produkty od firm Hajdu, Kratki, Jotul i wielu innych, a każdy z wkładów kominkowych jest testowany i sprawdzany przez producenta; posiada również jego kilkuletnią gwarancję.
Oferowane przez nas wkłady kominkowe powietrzne to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność i oszczędność własnego portfela. Sprawdzą się w każdym typie wnętrz, zwłaszcza że można je niemalże dowolnie modyfikować pod względem wymiarów, wyglądu oraz mocy grzewczej. Warto zastanowić się nad taką formą kominka, która będzie spełniała nie tylko wymagania co do dostarczanego ciepła, ale która będzie się też idealnie komponowała z wnętrzem, w w którym stanie kominek.

Zapraszamy na